Opis nehnuteľnosti

4 IZBOVÝ RODINNÝ DOM VO VYHĽADÁVANEJ LOKALITE ZLATÝCH MORAVIEC

Ponúkame na predaj samostatný rodinný dom, ktorý je časťou dvojdomu, nachádzajúci sa na Kollárovej ulici v Zlatých Moravciach.

Dom bol postavený v roku 1940, stavebný materiál pálená tehla a kameň. Jedná sa o dvojpodlažný rodinný dom s čiastočným podpivničením (cca 1/2 z plochy domu).

Dispozícia domu:

1.NP - vstupná chodba, hala, 2 izby, kuchyňa, kúpeľňa, samostatné WC, komora, schodisko na poschodie, vstup do suterénu

2.NP - 2 izby, vstup na loggiu, vstup na povalu - povalu je možné zrekonštruovať na ďalší obytný priestor podľa potrieb nového majiteľa - izba, šatník, atď...

1.PP - kotolňa, skladové priestory

Kúrenie: ústredné plynové

Elektrina: 230V/400V

Voda: rozvody vody z verejného vodovodu + studňa kopaná (betónové skruže), hĺbka cca 12m, určená na vonkajšie zavlažovanie

Odpad: verejná kanalizácia

Pozemok má výmeru 1055m2, je rovinatý, priebežne udržiavaný, vysadený ovocnými stromami.

Na pozemku stojí aj vedľajšia stavba - garáž, postavená v roku 1967 a taktiež drevená šopa na skladovanie.

Veľkou devízou tejto nehnuteľnosti je jej poloha, Kollárová ulica má jedinečnú atmosféru, je vysadená nádhernými lipami, v pešej dostupnosti je kompletná občianska vybavenosť.

Naša Realitná agentúra T-KREDIT vykonáva pre svojich klientov kompletný právny servis v súvislosti s kúpou a predajom nehnuteľností a taktiež komplexné poradenstvo v oblasti financovania nehnuteľností.

clen realitnej unie Slovenska
clen zdruzenia realitnych kancelarii Slovenska

Sme realitná agentúra so skúsenosťami od roku 2001

Realitnú agentúru T-KREDIT sme založili s víziou priniesť na trh lokálnu realitnú kanceláriu, ktorá práve vďaka svojej úzkej územnej špecializácii ponúkne klientom služby založené na osobnom prístupe a znalosti miestneho trhu.

Mgr. Tatiana Zsebiová

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďakujem, pochopil som. Prečítať viac informácií.