Opis nehnuteľnosti

NOVINKA !!! 9 ROČNÁ NOVOSTAVBA SLEPČANY !!! NÁDHERNÝ UPRAVENÝ POZEMOK S PROFI VÍNNOU PIVNICOU 20,57m2

Rodinný dom bol kolaudovaný v roku 2013, stavebný materiál pálená tehla POROTHERM hr. 44, zateplenie fasádnym systémom BAUMIT hr. 120mm s farebnou úpravou. Stropy sú drevené trámové, zateplené minerálnou vlnou hr. 440mm.

Strešná krytina - TONDACH.

Podlahy - keramické a laminátové

Okná a vstupné dvere - plastové (izolačné 2 sklo)

Kúrenie: kombinované z časti podlahové teplovodné a z časti cez radiátory a cez plynový kondenzačný kotol Ariston + teplovzdušný krb (v obývačke)

Elektrina: 230V/400

Odpad: čistička odpadových vôd

Voda: rozvody vody z verejného vodovodu + kopaná studňa (hĺbka 8m, priemer 1000mm - voda je čerpaná elektrickým čerpadlom)

Dispozícia domu:

kryté závetrie, zádverie, vstupná chodba, WC, garáž (vráta plastové segmentové s automatickým ovládaním), technická miestnosť, kúpeľňa (umývadlo, WC, sprchový kút), 3 izby, samostatný šatník, komora, obývacia miestnosť s krbom dispozične prepojená s jedálňou a kuchyňou v tvare "U", vybavenou vstavanými spotrebičmi vrátane vinotéky. Obývacia miestnosť má výstup na terasu (s možnosťou využitia aj ako zimnej záhrady)

Výhodou je aj pochôdzna povala využiteľná na skladovanie a ukladanie vecí.

Maximálne náklady na prevádzku domu pre 3 osoby:

plyn: 46€/1mesiac

elektrina:100€/1mesiac

voda: 13€/1mesiac

Rodinný dom stojí na peknom slnečnom rovinatom pozemku o výmere 1041m2, šírka pozemku je 27m. Pozemok je vysadený okrasnými drevinami a ovocnými stromami, s pravidelnou profesionálnou údržbou. Na pozemku stojí:

Altánok - s elektrinou, murovanou pizza pieckou, krbom a sedením

Profi vínna pivnica - vybudovaná v roku 2016, podlahová plocha 20,57m2, výška 2,5m, so stabilnou teplotou 12°C

Detský drevený domček so šmýkačkou

Parkovanie je možné v garáži (1 auto) a taktiež na pozemku - cca 4 autá. Pozemok je kompletne oplotený, zabezpečený bránou na automatické diaľkové ovládanie, bránka na vstup pre peších s domácim vrátnikom.

Naša Realitná agentúra T-KREDIT vykonáva pre svojich klientov kompletný právny servis v súvislosti s kúpou a predajom nehnuteľností a taktiež komplexné poradenstvo v oblasti financovania nehnuteľností.

clen realitnej unie Slovenska
clen zdruzenia realitnych kancelarii Slovenska

Sme realitná agentúra so skúsenosťami od roku 2001

Realitnú agentúru T-KREDIT sme založili s víziou priniesť na trh lokálnu realitnú kanceláriu, ktorá práve vďaka svojej úzkej územnej špecializácii ponúkne klientom služby založené na osobnom prístupe a znalosti miestneho trhu.

Mgr. Tatiana Zsebiová

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďakujem, pochopil som. Prečítať viac informácií.