Opis nehnuteľnosti

ROMANTICKÝ DOMČEK V PODHORSKEJ OBCI MACHULINCE

Predaj rodinného domu vidieckeho "L" typu v obľúbenej obci Machulince, ktorá je od okresného mesta vzdialená len cca 4 km.
Nehnuteľnosť je situovaná blízko centra obce na slnečnom rovinatom pozemku.
Jedná sa o dom v pôvodnom stave, postavaný z pálenej tehly, so zachovanými pôvodnými zárubňami, drevenými oknami, interiérovými dverami, čo navodzuje pocit rekreačnej chalúpky s ľudovými prvkami.
Jedinou úpravou prešli podlahy, ktoré boli vykopané, izolované a boli potiahnuté novým betónom.
Nehnuteľnosť pozostáva z troch izieb, letnej kuchynky, skladového priestoru a otvoreného gánku

IS
Kúrenie: kachle na pevné palivo + plyn - gamatky (momentálne odpojené)
Voda: prípojka verejného vodovodu na pozemku + vlastná kopaná studňa
Elektrina: 220V
Odpad: prípojka verejnej kanalizácie pred pozemkom

Dom stojí na pozemku o výmere 776 m2, vysadený rôznymi okrasnými drevinami, pozemok je od cesty oddelený výsadbou tují, čo zabezpečuje súkromie .

Obec Machulince je zmodernizovanou obcou, ktorá disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou, škola, škôlka, obchody, služby ...

Naša Realitná agentúra T-KREDIT vykonáva pre svojich klientov kompletný právny servis v súvislosti s kúpou a predajom nehnuteľností a taktiež komplexné poradenstvo v oblasti financovania nehnuteľností.

clen realitnej unie Slovenska
clen zdruzenia realitnych kancelarii Slovenska

Sme realitná agentúra so skúsenosťami od roku 2001

Realitnú agentúru T-KREDIT sme založili s víziou priniesť na trh lokálnu realitnú kanceláriu, ktorá práve vďaka svojej úzkej územnej špecializácii ponúkne klientom služby založené na osobnom prístupe a znalosti miestneho trhu.

Mgr. Tatiana Zsebiová

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďakujem, pochopil som. Prečítať viac informácií.