Opis nehnuteľnosti

KĽUDNÉ BÝVANIE PRE MILOVNÍKOV PRÍRODY

Ponúkame na predaj rodinný dom v malebnej podhorskej obci Lovce, ktorý sa nachádza uprostred chránenej krajinnej oblasti  Ponitrie.
Dom stojí na peknom širokom pozemku o rozlohe 1586 m2, ktorý je zatrávnený, vysadený ovocnými stromami (jablone, slivka, marhule) a ovocnými kríčkami (černice, ríbezle, egreše).  Na pozemku je postavená aj vedľajšia stavba, ktorá slúži ako sklad. V záhrade je zavlažovací systém. Na konci ulice, na ktorej stojí dom, sa nachádza les s turistickým chodníkom vedúcim pozdĺž celého pohoria.

Jedná sa o prízemný, čiastočne podpivničený, rodinný dom. V roku 2004 bola realizovaná prístavba 1 izby a priestrannej terasy s výhľadom do záhrady.
Dispozícia domu:
Dom pozostáva  z 3 spální + priestranná obývačka s krbom (prieduchy z krbu vedú do každej spálne), kuchyňa, komora, samostatné WC, kúpeľňa (bezbariérový sprchový kút, WC, bidet), technická miestnosť s bojlerom a práčkou, pivnica s plynovým kotlom.

Kúrenie: ústredné plynové
Voda: rozvody vody z verejného vodovodu
Elektrina: 220V/380V
Odpad: certifikovaná žumpa - v obci je plánovaná výstavba kanalizácie

V roku 2013/2014 prebehli v dome rekonštrukcie v nasledovnom rozsahu:
- podrezanie a odizolovanie stavby
- nová strešná krytina
- nové IS
- vybudovanie novej kúpelne a samostatného WC
- nové omietky, podlahy
- nová  certifikovaná žumpa a závlahy

Naša Realitná agentúra T-KREDIT vykonáva pre svojich klientov kompletný právny servis v súvislosti s kúpou a predajom nehnuteľností a taktiež komplexné poradenstvo v oblasti financovania nehnuteľností.

clen realitnej unie Slovenska
clen zdruzenia realitnych kancelarii Slovenska

Sme realitná agentúra so skúsenosťami od roku 2001

Realitnú agentúru T-KREDIT sme založili s víziou priniesť na trh lokálnu realitnú kanceláriu, ktorá práve vďaka svojej úzkej územnej špecializácii ponúkne klientom služby založené na osobnom prístupe a znalosti miestneho trhu.

Mgr. Tatiana Zsebiová

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďakujem, pochopil som. Prečítať viac informácií.